Pomozte nám dál pěstovat ovoce, zeleninu i sousedské vztahy. I díky Vaší podpoře můžeme dělat z Palmovky příjemnější místo k životu.

DOBROVOLNICKÝ DEN

(Ne)všední den na Kotlasce

Dejte vašim zaměstnancům možnost posílit týmového ducha a k tomu ještě podpořit dobrou věc. Vyměňte na den kancelář za zahradu a počítač za rýč a uvidíte, jak komunikace ve vašem týmu rozkvete. Dobrovolnický den pro Kotlasku je benefit, na který budou vaši lidé vzpomínat ještě dlouho!

Nabízíme (ne)všední den pro 10-15 osob na 4-6 hod.: práce na zahradě, drobné opravy nebo pomoc při realizaci větších akcí. Součástí dne může být debata s klientem/klientkou o tom, jaké je to být ve vězení a jak obtížné je najít cestu zpět do normálního života. V ceně jsou zahrnuty ochranné a pracovní pomůcky, koordinace celé akce na místě, coffee break (káva, čaj, voda a sladká či slaná Kotlasková dobrota).


7 000 Kč férová cena*
10 000 Kč štědrá cena**

Článek o firemním dobrovolnictví na Kotlasce si můžete přečíst zde.


„Včerejší den jsem si moc užila, byla to pro mě velmi cenná zkušenost. Už mám za sebou pár akcí jako dobrovolník, ale málokdy to bylo takto profesionálně zařízené a ještě nikdy jsem se nesetkala s nikým, kdo má za sebou kriminální minulost. Den jsem si velmi užila a nebráním se další akci tohoto typu.”

Dobrovolnice – CITIZEN DAY – Air France KLM


JEDNACÍ A ŠKOLÍCÍ PROSTORY

Jednačka v zahradě

Dopřejte kolegům nebo partnerům jednání nebo třeba školení pod širým nebem. Pokud by počasí nepřálo, je vám k dispozici plně vybavená školicí místnost nebo originální prostor jurty. To vše přímo v malebné rozlehlé zahradě jen kousek od metra!

Nabízíme prostory až pro 40 osob s technickým zázemím, včetně vybavené kuchyně s možností přípravy občerstvení. Podrobnosti o tom, jak naše prostory vypadají naleznete zde.


Vyzkoušejte si to u nás po dobu 2 hod. zdarma!


650 Kč/hod. férová cena*
800 Kč/hod. štědrá cena**


„Na Kotlasce nabízejí prostory uprostřed zahrady s možností opravdu ji využít! Můžete provětrat hlavu uprostřed jednání, když dochází inspirace. Projít se mezi stromy, odpočinout si v houpací síti anebo se protáhnout po dlouhém sezení. A to je v Praze, kousek od centra, opravdu unikátní.“

Andrea Špinarová, lektorka jógy a SM systému, provozovatelka e-shopu


WORKSHOPY PRO ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Zážitek pro všechny smysly

Zdravé a vyrovnané zaměstnance si přeje každý šéf. Podpořte zdravý životní styl a pohodu vašich pracovníků formou benefitu, který se vrátí v podobě obnovené energie a chuti do práce. Uspořádáme pro vaše týmy například kurzy zdravého vaření nebo jógy. To vše v příjemném prostředí a s maximální péčí!

Workshopy jsou pro max. 20 osob, na 2 hod., 4 hod. nebo na celý den a to pod vedením zkušených profíků. Program ušijeme na míru vašim potřebám. V ceně je zahrnuto lektorné, materiál a coffee break (káva, čaj, voda a sladká či slaná Kotlasková dobrota). Jak to na našich kurzech vypadá? Podívejte se zde.

7 000 Kč/2 hod. workshop štědrá cena*
10 000 Kč/2 hod. workshop férová cena**


12 000 Kč/4 hod. workshop štědrá cena*
15 000 Kč/4 hod. workshop férová cena**


15 000 Kč/celý den workshop štědrá cena*
18 000 Kč/celý den workshop férová cena**


„Prostory komunitní centra Kotlaska pro realizaci workshopů jsme využili několikrát. Vždy byl perfektní servis, vše skvěle připraveno, atmosféra velmi příjemná. Celkově prostory působí velmi vzdušně a přitom útulně. Navíc, přilehlá zahrada vždy výborně poslouží pro příjemné zpestření. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí pořádat své akce v místě, které má příběh a smysl a kde vše organizačně dobře funguje a probíhá v přátelské atmosféře komunitního prostoru.“

Petra – lektorka workshopů na rozvoj dovedností


ORIGINÁLNÍ DÁREK – KOKEDAMA

Udělejte (si) radost

Potěšte vaše partnery, zaměstnance nebo přátele originálním dárkem z Kotlasky. Kokedama je jedinečná japonská dekorace do kanceláře i bytu, nenáročná rostlina, která oživí prostor a dodá pracovnímu prostředí i domovu šmrnc.

Nabízíme kousky ručně vyráběné přímo na Kotlasce. Na výrobě se podílejí klienti a dobrovolníci pod odborným vedením naší zahradnice. Kokedamy dodáme až k vám do firmy i s návodem, jak o ně pečovat, opatřené poděkováním za podporu našeho projektu. Více o kokedamách a jejich výrobě si můžete prohlédnout zde.


499 Kč/normál velikost férová cena*
699 Kč/normál velikost štědrá cena**

599 Kč/maxi velikost férová cena*
799 Kč/maxi velikost štědrá cena**


„Kokedamu z Kotlasky si hýčkám, protože je to připomínka toho, že jsem podpořila dobrou věc a hezká vzpomínka na místo, které mám ráda. Zároveň každého, kdo přijde ke mně do kanceláře hned zaujme. Ideální, když chcete mít v interiéru kousek nenáročné zeleně, a zároveň originální dekoraci.“

Lenka – zástupce partnera Kotlasky z firemního sektoru


Využijte možnost nákupu naší kokedamy pro Vaše firemní zákazníky či partnery jako daňově uznatelný náklad
(do 500 Kč bez DPH/kus). Kokedamu Vám velmi rádi opatříme logem Vaší společnosti, tak aby splňovala podmínky pro daňově uznatelný náklad.


MATERIÁLNÍ DAR

Po předchozí domluvě rádi přijmeme stavební materiál, sazenice a semena, nářadí, výtvarné potřeby, hry, sportovní pomůcky a další věci k vybavení centra a zahrady.


DOBROVOLNICTVÍ

Vyznáte se v marketingu, copywritingu nebo grafice? Rádi organizujete společenské akce? Nebo dáváte přednost práci na zahradě? Na Kotlasce je každá ruka dobrá – ozvěte se nám.


Hana Kramlová
+420 730 158 873
kramlova@rubikoncentrum.cz


______________________________________________________________________________
* cena pokryje naše náklady za službu a běžný provoz Kotlasky
** cena, která navíc podpoří integrační aktivity a rozvoj Kotlasky

Kontakt:

Komunitní centrum a zahrada Kotlaska / Nad Kotlaskou I, 180 00, Praha 8

Zřizovatel:

RUBIKON Centrum, z.ú. / Novákových 439/6, 180 00 Praha 8