Pomozte nám dál pěstovat ovoce, zeleninu i sousedské vztahy. I díky Vaší podpoře můžeme dělat z Palmovky příjemnější místo k životu.

(Ne)všední den na Kotlasce

Dejte vašim zaměstnancům možnost posílit týmového ducha a k tomu ještě podpořit dobrou věc. Vyměňte na den kancelář za zahradu a počítač za rýč a uvidíte, jak komunikace ve vašem týmu rozkvete. Dobrovolnický den pro Kotlasku je benefit, na který budou vaši lidé vzpomínat ještě dlouho!

Nabízíme (ne)všední den pro až 15 osob na max. 6 hod.: práce na zahradě, drobné opravy nebo pomoc při realizaci větších akcí. Součástí dne může být debata s našim klientem/klientkou o tom, jaké je to být ve vězení a jak najít cestu zpět do normálního života. V ceně coffee break a pitný režim na celý den.


Článek o firemním dobrovolnictví na Kotlasce si můžete přečíst zde.


„Včerejší den jsem si moc užila, byla to pro mě velmi cenná zkušenost.
Už mám za sebou pár akcí jako dobrovolník, ale málokdy to bylo takto profesionálně zařízené a ještě nikdy jsem se nesetkala s nikým, kdo má za sebou kriminální minulost. Den jsem si velmi užila a nebráním se další akci tohoto typu.”

Dobrovolnice – CITIZEN DAY – Air France KLM

Jednačka v zahradě

Dopřejte svým kolegům nebo partnerům jednání nebo třeba školení pod širým nebem. Pokud by počasí nepřálo, je vám k dispozici plně vybavená školicí místnost nebo originální prostor jurty. To vše přímo v malebné rozlehlé zahradě jen kousek od metra!

Nabízíme prostory až pro 40 osob s technickým zázemím, včetně vybavené kuchyně s možností přípravy občerstvení. Podrobně o tom, jak naše prostory vypadají se podívejte zde.


Vyzkoušejte si to u nás po dobu 2 hod. zdarma!


„Na Kotlasce nabízejí prostory uprostřed zahrady s možností opravdu ji využít! Můžete provětrat hlavu uprostřed jednání, když dochází inspirace. Projít se mezi stromy, odpočinout si v houpací síti anebo se protáhnout po dlouhém sezení. A to je v Praze, kousek od centra, opravdu unikátní.“

Andrea Špinarová, lektorka jógy a SM systému, provozovatelka e-shopu

Zažijte všemi smysly

Zdravé a vyrovnané zaměstnance si přeje každý šéf. Podpořte zdravý životní styl a pohodu vašich pracovníků formou benefitu, který se vám vrátí v podobě obnovené energie a chuti do práce. Uspořádáme pro vaše týmy například kurzy zdravého vaření nebo jógy. To vše v příjemném prostředí a s maximální péčí!

Nabízíme kurzy pro až 20 osob, na celý den nebo jen na 2 – 4 hod. Program ušijeme na míru vašim potřebám, vše pod vedením zkušených profíků. Jak to na našich kurzech vypadá? Podívejte se zde.


„Prostory komunitní centra Kotlaska pro realizaci workshopů jsme využili několikrát. Vždy byl perfektní servis, vše skvěle připraveno, atmosféra velmi příjemná. Celkově prostory působí velmi vzdušně a přitom útulně. Navíc, přilehlá zahrada vždy výborně poslouží pro příjemné zpestření. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí pořádat své akce v místě, které má příběh a smysl a kde vše organizačně dobře funguje a probíhá v přátelské atmosféře komunitního prostoru.“

Petra – lektorka workshopů na rozvoj dovedností

Udělejte radost

Potěšte vaše partnery, zaměstnance nebo přátele originálním dárkem z Kotlasky. Kokedama je jedinečná japonská dekorace do kanceláře i bytu, nenáročná rostlina, která oživí prostor a dodá pracovnímu prostředí i domovu šmrnc.

Nabízíme kousky ručně vyráběné přímo na Kotlasce, na výrobě se podílejí klienti a dobrovolníci pod odborným vedením naší zahradnice. Kokedamy dodáme až k vám do firmy i s návodem, jak o ně pečovat, opatřené poděkováním za podporu našeho projektu. Jak kokedama vypadá, a jak ji vyrábíme si můžete prohlédnout zde.„Kokedamu z Kotlasky si hýčkám, protože je to připomínka toho, že jsem podpořila dobrou věc a hezká vzpomínka na místo, které mám ráda. Zároveň každého, kdo přijde ke mně do kanceláře hned zaujme. Ideální, když chcete mít v interiéru kousek nenáročné zeleně, a zároveň originální dekoraci.“

Lenka – zástupce partnera Kotlasky z firemního sektoru

Materiální dar

Po předchozí domluvě rádi přijmeme stavební materiál, sazenice a semena, nářadí, výtvarné potřeby, hry, sportovní pomůcky a další věci k vybavení centra a zahrady.


Dobrovolnictví

Vyznáte se v marketingu, copywritingu nebo grafice? Rádi organizujete společenské akce? Nebo dáváte přednost práci na zahradě? Na Kotlasce je každá ruka dobrá – ozvěte se nám.


Hana Kramlová
+420 730 158 873
kramlova@rubikocentrum.cz

Kontakt:

Komunitní centrum a zahrada Kotlaska / Nad Kotlaskou I, 180 00, Praha 8

Zřizovatel:

RUBIKON Centrum, z.ú. / Novákových 439/6, 180 00 Praha 8